Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Valentine's DAY

sejur de valentine's day

Propuneri pentru o zi a indragostitilor de neuitat :x

sejur de valentine's day

Mesaj necititde ingrid1 » 02 Dec 2009, 18:10

am cautat pe site-ul agentiei si nu am reusit sa gasesc nimic legat de valentine's day 2010...vreau sa ii fac osurpriza sotiei...daca aveti ceva idei sau propuneri le astept
ingrid1

Re: sejur de valentine's day

Mesaj necititde Bianca » 03 Dec 2009, 10:11

Salut Ingrid1,

si bine ai venit pe forumul nostru. :ymhug:

"Inceputul" tau a fost in forta :ymparty: ...iti multumim foarte mult pentru postari. Speram sa gasesti aici subiecte interesante, poate si de ajutor pentru viitoarele itinerarii...si bineanteles te asteptam sa impartasesti cu noi impresii din calatoriile tale...imaginile sunt binevenite oricand! :) .

Pentru Valentiens' Day putem "coace" impreuna o surpriza sotiei tale, chiar daca ofertele au intarziat sa apara...doar sa ne spui daca preferi un sejur pe meleaguri mioritice sau cateva zile undeva in Europa(poate fi chiar Praga ;) ) ...Pentru aceasta perioada putem gasi bilete de avion cu adevarat ieftine. Ne poti comunica un buget, si de restul ne ocupam noi in cel mai mic detaliu.

O zi excelenta si multa bafta pentru concursul din ianuarie 2010 !
Bianca
Moderator

Mesaj necititde cristinav » 27 Ian 2010, 12:06

ce mi-ar place si mie sa ii fac o surpriza prietenului meu..mai ales ca 2 zile mai tarziu adica pe 16 facem 1 anisor:X:X
cristinav

Mesaj necititde Bianca » 27 Ian 2010, 12:13

cristinav scrie:ce mi-ar place si mie sa ii fac o surpriza prietenului meu..mai ales ca 2 zile mai tarziu adica pe 16 facem 1 anisor:X:X

Bine ai venit pe forum!!! :ymhug:

Te invitam sa postezi minim 10 mesaje pe forum, comentarii sau subiecte noi si poti intra in concurs alaturi de cei deja 84 menbri participanti.

Regulamentul concursului:
viewtopic.php?f=10&t=5#p7

Mult succes!
Bianca
Moderator

Mesaj necititde RobertCodescu » 24 Feb 2010, 15:45

Maybe next time people !!! :ymhug:
RobertCodescu

Înapoi la Valentine's DAY