Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/paradise/public_html/app/webroot/forum/includes/arcade/functions_arcade.php on line 642
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4576: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4579: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
Forum Turism Paradisetravel • Vezi subiect - BARCELONA
Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Free zone THE WORLD IS MINE...

BARCELONA

Impresii si calatorii de prin concediile dumneavoastra din toata lumea!

Re: BARCELONA

Mesaj necititde RobertCodescu » 27 Ian 2010, 23:06

Cum să nu pe Ausias MArc pe undeva în apropierea autogării Nord şi a Arcului de Triumf !!! După ce am ajuns în apartamente a fost PRIMUL lucru pe care l-am reţinut
Fişiere ataşate
DSCN3102.jpg
RobertCodescu

Mesaj necititde RobertCodescu » 21 Feb 2010, 16:00

Bianca, clădirea de apartamente era undeva pe Ausias MArc la numărul 75, pe undeva în apropiere de Arcul de Triumf !!! ;)
RobertCodescu

Mesaj necititde cristipetrescu » 11 Mai 2010, 10:31

Am fost in 2008 de revelion.Deosebit.Dar nu uitati si de zoo unde am asistat la un spectacol extraordinar cu delfini.Nu uitati si LAS RAMBLAS unde majoritatea artistilor ambulanti erau romani .Dar ca atmosfera ptr noaptea de revelion DEPLORABIL (fara artificii)
cristipetrescu

Mesaj necititde admin » 11 Mai 2010, 13:40

salutari si bine ai venit pe forum! fara artificii in Barcelona ? :(
admin
Site Admin

Mesaj necititde RobertCodescu » 26 Dec 2010, 14:02

Cladirea era pe Ausias Marc la numarul 75 foarte aproape de Autogara Internationala Barcelona Nord si de Arcul de Triumf !!! :ymhug:
RobertCodescu

Anterior

Înapoi la THE WORLD IS MINE...