Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/paradise/public_html/app/webroot/forum/includes/arcade/functions_arcade.php on line 642
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4576: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4579: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
Forum Turism Paradisetravel • Vezi subiect - Amintiri din insula Corfu
Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Free zone THE WORLD IS MINE...

Amintiri din insula Corfu

Impresii si calatorii de prin concediile dumneavoastra din toata lumea!

Amintiri din insula Corfu

Mesaj necititde viorica baciu » 25 Noi 2009, 14:37

Dupa un an de munca te intrebi : oare ce merit sa fac in concediu :-\ ...? eu am considerat ca merita vazut Corfu ....sincer este un lucru pe care-l recomand tuturor ...intalnesti bunatate ,amabilitate ,ordine si tot ce-si doreste cineva dornic de liniste si frumos ..indiferent in ce parte te uiti vezi numai verdeata si o mare culoarea indigo (ciudat dar asa este ) cum numai in filme sau poze o poti vedea ...intr-un cuvant nu regret sub nici-o forma aceasta alegere si as face-o si a doua oara ... :ymparty: asa a fost concediul meu din vara ..
viorica baciu
ParadiseTravel.ro

Re: amintiri din insula Corfu

Mesaj necititde Bianca » 25 Noi 2009, 17:09

Darga Viorica,

iti multumim ca ne-ai impartasit din impresiile tale de vacanta. Sunt sigura ca cineva va gasi printre randurile tale indemnul spre a vizita acesta insula minunata. :bz

...asteptam si cateva imagini de la tine, pentru a ne putea bucura de indigoul deosebit al marii...si sa calatorim cel putin virtual pana la anu'....

O zi minunata! :ymhug:
Bianca
Moderator

Mesaj necititde viorica baciu » 26 Noi 2009, 12:32

Buna Bia ..cum te stiu o mare iubitoare de frumos ..sant convinsa ca vei ajunge intr-o zi sa vezi cu ochii tai ..vei ramne @-)
O zi buna :ymhug:
viorica baciu
ParadiseTravel.ro

Mesaj necititde admin » 27 Noi 2009, 10:25

suna foarte interesant.... si sigur sunt ceva metode de distractie pe acolo :D
admin
Site Admin

Mesaj necititde viorica baciu » 30 Noi 2009, 13:09

intradevar ...se pot face multe lucruri ,seara greceasca ( care a fost de neuitat )..croaziere pe mare in care se viziteaza multe locatii ...si ar mai fii destule care te duc intr-o lume de vis ...aproape se afla Sidarii ..plin de cluburi si baruri ptr cei doritori ... :bz
viorica baciu
ParadiseTravel.ro

Mesaj necititde admin » 30 Noi 2009, 13:19

de sunt cluburi e splendid :D si muzica buna :p
admin
Site Admin

Mesaj necititde ingrid1 » 02 Dec 2009, 18:04

mi-ar place sa ajung in corfu...nu am fost niciodata in grecia....este o tara..cred ...unica prin istoria ei, prin faptul ca a stiut sa conserve ce a fost vechi si bun...
ingrid1

Mesaj necititde viorica baciu » 03 Dec 2009, 09:08

sincer ar fi minunat sa-l vezi ...in primul rand o sa-te uimeasca amabilitatea ,bunul simt si caldura acestor oameni ...care sant ceva gen ardeleni nostri ,de la care ar trebuii sa invatam cate ceva ,in rest nu te mai saturi de vizitat ..iti trebuie timp ...ramai insa numai cu amintiri frumoase si dorinta de a merge din nou .. :)
viorica baciu
ParadiseTravel.ro

Mesaj necititde viorica baciu » 03 Dec 2009, 11:05

daca va hotarati sa mergeti in vacanta in Corfu ..asa ceva puteti vedea...si multe altele .. :bz
Fişiere ataşate
Foto0285.jpg
Foto0402.jpg
Foto0173.jpg
viorica baciu
ParadiseTravel.ro

Mesaj necititde RobertCodescu » 31 Ian 2010, 20:41

Tentant al naibii de tentant cam câţi euroi îmi trebuiesc pentru 7 zile de Corfu !!?!??! Adică vreau să zic cu avion şi cu tot cu distracţie !!! ;)
RobertCodescu

Următorul

Înapoi la THE WORLD IS MINE...