Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/paradise/public_html/app/webroot/forum/includes/arcade/functions_arcade.php on line 642
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4576: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4579: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
Forum Turism Paradisetravel • Vezi subiect - Amintiri din insula Corfu
Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Free zone THE WORLD IS MINE...

Amintiri din insula Corfu

Impresii si calatorii de prin concediile dumneavoastra din toata lumea!

Re: amintiri din insula Corfu

Mesaj necititde viorica baciu » 14 Apr 2010, 08:17

scuze ptr raspunsul asa de intarziat ,dar intru mai greu si am fost si acasa o luna dar stii cum se spune niciodata nu este prea tarziu .....culmea ironiei desi este al nostru ...noi in 2 am cheltuit 1200 euroi..dar retine nu am ratat nici-o extraoptionala ,adica 2 zile cu vaporul care au fost de vis ,o seara greceasca pe care nu o uiti asa usor ....si un super gratar ....tote costau (asata anul trecut in jur de 30/35 euro/persoana )...dara parerea mea este ca merita fiecare banut cheltuit ..efectiv vezi o alta lume ...dar mai bine sa vezi cu ochii tai ...se pleaca cu avionul ,se asigura transfer de la aeroport ..tu efectiv doar trebuie sa-te distrezi ....
viorica baciu
ParadiseTravel.ro

Re: circuit Grecia cu Agentia Omnia 10 zile

Mesaj necititde gabipuiul » 06 Iun 2010, 18:46

Abia am venit din circuit din Grecia,cel de 10 zile din care 3 zile in Atena.Circuitul inconjoara Grecia,imaginile sint frumoase dar citeva puncte din circuit sint inoportune si alese prost deoarece nu prezinta nici-un interes.De exemplu oraselul Sparta,citeva biserici unde ghidul i-ti ia cite 10 euro de caciula,chipurile pentru vizitare si orasul Sofia care este o mizerie de oras.Doua dintre cazari sint foarte proaste,la Atena si la Igumenita,la aceasta din urma fiind intr-un fost hotel care era acum ca o cocina de mizerabil ce era.Concluzia este sa aveti rezerve in a va rezerva cicuite cu Omnia.Este prima oara cind merg cu ei in circuit,celelalte facindu-le cu Kara Travel,tot un operator care-si bate joc de clienti.Feriti-va de ei daca nu vreti sa va bateti joc de concediul si banii dumneavoastra.Autocarul si soferii,inclusiv ghida au fost OK
gabipuiul

Re: Amintiri din insula Corfu

Mesaj necititde admin » 06 Iun 2010, 22:25

Salutari Gabi, bine ai venit pe forum si multumim pentru sfaturi :)
admin
Site Admin

Re: Amintiri din insula Corfu

Mesaj necititde viorica baciu » 18 Iun 2010, 13:11

Gabi ...sincer imi pare rau sa aud asta ,eu am fost incantata pana peste de Corfu...de fapt ai vazut si cand te gandesti ca si eu initial vroiam sa nvad Grecia ....
viorica baciu
ParadiseTravel.ro

Anterior

Înapoi la THE WORLD IS MINE...