Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/paradise/public_html/app/webroot/forum/includes/arcade/functions_arcade.php on line 642
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4576: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4579: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
Forum Turism Paradisetravel • Vezi subiect - IARNA LA SALZBURG
Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Bilete de avion

IARNA LA SALZBURG

Calatoreste in conditii avantajoase!

IARNA LA SALZBURG

Mesaj necititde admin » 19 Noi 2009, 15:15

tarom5.jpg

Iarna la Salzburg! De la 138 EUR!

Incepand cu data de 5 decembrie 2009 TAROM introduce cursa directa Bucuresti - Salzburg - Bucuresti, la tarife incepand de la 138* EUR, cu toate taxele incluse.

TAROM iti ofera CADOU transportul echipamentului de ski**!

* Tariful dispune de un numar limitat de locuri si este supus unor termeni si conditii.

** Echipamentul de schi consta in: schiuri + clapari + bete sau placa snowboard + clapari

http://www.paradisetravel.ro/oferte/798/IARNA_LA_SALZBURG.html
admin
Site Admin

Re: IARNA LA SALZBURG

Mesaj necititde adrian87n » 13 Dec 2009, 20:59

tarom ofera cadouri? este super insa oferta trebuie analizata pe toate partile. totusi, este avantajos..
adrian87n

Mesaj necititde Bianca » 14 Dec 2009, 23:21

.....da, Tarom ofera cadouri si noi promovam acest lucru ! Singurul impediment este ca daca nu te misti atunci cand apare oferta ai sansa sa ramai "pe dinafara" :p ...sau sa iti "faci loc" la un tarif ceva mai mare.

Daca te interseaza putem verifica disponibilitatea acestei oferte....ca si in cazul ofertelor de 9 euor+taxe, si acesata este supusa unor termeni si conditii si este valabila in limita locurilor disponibile.
Bianca
Moderator

Mesaj necititde a12iunie1987 » 13 Ian 2010, 00:55

stiu ca e tarziu sa mai scriu la acest topic, dar vroiam sa ofer o parere obiectiva privitor la compania de zbor Tarom. Nu circul foarte mult cu avionul, dar stiu ca Taromul ofera servicii la preturi usor piperate. Mereu m-am ferit de aceasta companie din cauza tarifelor, care de multe ori erau mult mai mari decat cele oferite de alte companii. Uneori prefer calitate inferiora la pret mai mic. ...totusi e bine de stiut ca firma ofera si cadouri. Ma voi interesa mai mult pe viitor de ofertele scoase de Tarom...poate prind si eu vreo reducere :) Multumesc de informatie
a12iunie1987

Mesaj necititde RobertCodescu » 30 Ian 2010, 21:51

Asta-i bună o să mi-o notez undeva: "TAROM şi superoferta" !!!!!!!! :D
RobertCodescu

Înapoi la Bilete de avion