Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Revelion

Voteaza - De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

Revelionul! Cateva sugestii pentru noaptea dintre ani !
http://www.paradisetravel.ro/oferte/craciun_revelion

De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

1.Google
5
31%
2.Twitter
0
Niciun vot
3.Facebook
3
19%
4.De la un prieten
4
25%
5.Newsletter
1
6%
6.Alt motor de cautare
0
Niciun vot
7.Alta sursa
3
19%

Voturi totale : 16

Re: Voteaza - De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

Mesaj necititde Fyfy » 26 Feb 2010, 17:41

RobertCodescu scrie::ymhug: Hai să nu ziceţi că sunt rău să vă arăt şi camera în care am stat la Pensiunea Cristina din Buşteni 1!! Şi încă ceva la 3 stele aveam şi eu pretenţie să fie 1 prosop măcar la baie şi/sau o cojiţă de săpun !!!Dar se spune din bătrâni "Calul de dar nu se caută la dinţi!" aşa că nu o să vă spun că NU am avut aşa ceva din partea pensiunii !!! :))

Uau, Robert! de la un ploiestean nu ma asteptam la asta......de la o persoana atat de pasionata de turism si cu atatea calatorii la activ.......
In primul rand ai fost considerat turist (si inca unul special) si nu trebuia sa te ”agati” de vechea zicala cu calul! Ai primit un voucher pe care nu scria absolut nimic de vreun cal, asa ca ....sa revenim! Pe voucher scria clar ca trebuiesc asigurate servicii de cazare in camera dubla la standardul pensiunii de 3*. Tu spui ca ai avut o garsoniera de 2*. O fi adevarat, nu zic.....dar oare nu trebuia sa suni la telefonul agentiei (care dealtfel era scris pe voucher) si sa ”reclami” nedreptatea ce ti-i se facuse? Sau sa comunici doamnei care ti-a facut formalitatile de cazare de la pensiune? Cu care dealtfel ai comunicat foarte bine si i-ai spus ca revii deoarece te-ai simtit minunat?? Unde este adevarul? In ce scrii aici sau in ce ai vorbit cu dumneaei in momentul in care ai plecat de la pensiune? Bun ...iar chestia cu cojita de sapun si prosopul.....Ar trebui sa sti foarte bine ,si aici, ce ar face un turist.....ar reclama local si de nu se rezolva sunai agentia , din nou....dar....
Asa....sa o luam din nou pe calea voucherului......unde mai scria ca ai servicii de cazare incluse, dar....ai avut suplimentar masa festiva de Valentine Day inclusa pentru 2 persoane si micul dejun. Oare asta n-ai mai stiut citi pe un voucher? Si .....ai ti-i s-a mai acordat inca o noapte in plus pentru a ramane la pensiune, dar ai refuzat (politicos probabil) .Hmmmmmm........caile domnului sunt incurcate rau.....
Sincer Robert imi pare rau ca ai avut ~asemenea~ experienta dar, cred ca ai fost un pic rautacios!
Iar de aici inainte , invata sa fi turist.....ce nu poti rezolva loco, se rezolva prin agentia de turism.....iar pe voucher sunt numere de urgenta la care se raspunde non stop. Cel putin in agentia noastra asa se intampla!
Si nu mai fi DUAL, nu are nimeni de castigat!
Week-end minunat!
Week-end minunat!
Fyfy
Lady admin

Re: Voteaza - De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

Mesaj necititde RobertCodescu » 26 Feb 2010, 23:57

Cuuuuuuuum !?!?!? :-o O noapte în plus şi-am plecat !?!?!? :p Poate alt Robert Codescu ar fi făcut asta dar nu ăsta !!!! Şi sincer vorbind doamna de la Recepţie nici NU ştia la ce cameră stătusem deoarece ia spus celui ce se ocupa de curăţenie când am plecat că poate să "se ducă în camera 1 sau 2 de unde a plecat domnul!" şi să facă ordine şi curăţenie !!! :) Oricum eu m-am bucurat că nu a pus-o pe "Valentina" cu care am fost să completeze "Fişa de anunţare a sosirii şi plecării" ;) pentru motivele pe care deja vi le-am expus pe aici e forumuri şi de care m-aţi acuzat de infidelitate :( Hai vă pup pe toţi să fiţi cuminţi şi-un weekend minunat să aveţi :ymhug:
RobertCodescu

Anterior

Înapoi la Revelion