Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/paradise/public_html/app/webroot/forum/includes/arcade/functions_arcade.php on line 642
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4576: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4579: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
Forum Turism Paradisetravel • Vezi subiect - Voteaza - De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?
Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Revelion

Voteaza - De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

Revelionul! Cateva sugestii pentru noaptea dintre ani !
http://www.paradisetravel.ro/oferte/craciun_revelion

De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

1.Google
5
31%
2.Twitter
0
Niciun vot
3.Facebook
3
19%
4.De la un prieten
4
25%
5.Newsletter
1
6%
6.Alt motor de cautare
0
Niciun vot
7.Alta sursa
3
19%

Voturi totale : 16

Voteaza - De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

Mesaj necititde admin » 26 Noi 2009, 15:42

Hai sa vedem de unde ati aflat de existenta noastra si ce parere aveti! :)
admin
Site Admin

Re: Voteaza - De unde ati aflat de existenta acestui site/forum?

Mesaj necititde admin » 26 Noi 2009, 15:43

Daca nu va identificati in niciuna din optiunile de mai sus, va rugam sa postati aici de unde ati aflat si ce parere aveti despre site si/sau forum! Va multumim ! :)
admin
Site Admin

Mesaj necititde admin » 27 Noi 2009, 13:24

Si de va place acest forum, de va este util, nu ezitati sa va informati si prietenii :D Va multumim :)
admin
Site Admin

Mesaj necititde ingrid1 » 02 Dec 2009, 18:06

am intrat in special pentru concurs..dar vad ca desi este destul de slab populat pentru inceput (al meu evident) contine destule informatii interesante si sper sa devin un apropiat al acestui forum...sa ai o seara buna admin
ingrid1

Mesaj necititde admin » 03 Dec 2009, 14:56

Multumesc frumos de urari! Momentan avem putini utilizatori, ca suntem la inceput! avem maxim 10 zile de cand am dat drumul la forum! Te mai asteptam pe aici :)
admin
Site Admin

Mesaj necititde gabita_1971 » 03 Dec 2009, 17:50

Intamplator cautand Paradisul Acvatic, am vazut Paradise Travel si pt. ca imi plac excursiile sau weekend-urile la munte, curiozitatea m-a determinat sa intru pe acest site. Am ramas surprinsa sa constat ca suntem din aceasi zona, eu locuind pe str. Izvorul Rece si nu am stiut de existenta acestei agentii. Abia astep sa va fac o vizita. Imi place site-ul Dvs. si mentionez ca nu sunt cunostinta nimanui, a nu se interpreta ca am fost pusa in mod special sa-mi exprim parerea.
gabita_1971

Mesaj necititde admin » 03 Dec 2009, 19:21

multumim frumos gabita_1971 :) chiar conteaza foarte mult ca in 10 zile deja lumea ne gaseste pe google :)
admin
Site Admin

Mesaj necititde Bianca » 03 Dec 2009, 23:00

Draga gabitza_1971,

iti dorim bun venit pe acest forum :ymhug: ...

As completa cu "nimic nu este intamplator in viata " ;) si te asteptam cu mare drag oricand vei dori sa ne vizitezi. Vom fi mai mult decat onorati sa te cunoastem si sa te putem indruma catre orice destinatie turistica.

Iti multumim pentru aprecieri si it dorim multa bafta in cursa pentru premiul din ianuarie!
Bianca
Moderator

Mesaj necititde alisoniaaa » 10 Ian 2010, 23:45

navigand pe un site de concursuri am vazut acesta adresa si am intrat...la inceput de curiozitate, si am descoperit k este un site interesant, cu un design f placut si cu un concurs dragut
alisoniaaa

Mesaj necititde admin » 11 Ian 2010, 11:17

multumim din nou pentru aprecieri.... asteptam si critica, sa vedem ce si-ar dorii utilizatorii sa gaseasca pe acest forum....
admin
Site Admin

Următorul

Înapoi la Revelion