Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/paradise/public_html/app/webroot/forum/includes/arcade/functions_arcade.php on line 642
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 1024: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4576: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4578: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4579: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4580: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/arcade/functions_arcade.php:642)
Forum Turism Paradisetravel • Vezi subiect - VOTEAZA - Unde o sa iti petreci Revelionul?
Prima pagină   FAQ   Căutare  
Înregistrare  Autentificare
Prima pagină Revelion

VOTEAZA - Unde o sa iti petreci Revelionul?

Revelionul! Cateva sugestii pentru noaptea dintre ani !
http://www.paradisetravel.ro/oferte/craciun_revelion

Unde o sa iti petreci Revelionul?

1.Acasa, cu familia si prietenii
8
62%
2.Undeva la munte
3
23%
3.In strainatate
1
8%
4.O sa muncesc de revelion
1
8%

Voturi totale : 13

VOTEAZA - Unde o sa iti petreci Revelionul?

Mesaj necititde admin » 19 Noi 2009, 15:27

Hai sa vedem ce o sa facem de revelion ! :D
admin
Site Admin

Re: VOTEAZA - Unde o sa iti petreci Revelionul?

Mesaj necititde gabita_1971 » 03 Dec 2009, 14:00

Anul acesta voi rata petrecerea revelionului la munte, cea mai frumoasa noapte a anului pt. ca mi s-au anuntat musafiri de pe alte meleaguri si doresc sa fim impreuna toate rudele care locuiesc in Bucuresti, Suceava, Galati si Tulcea, asadar acasa in Bucuresti. Nu-mi pare rau pt. ca nu ne-am vazut de ani de zile si in mod sigur va fi o noapte minunata.
gabita_1971

Mesaj necititde gabita_1971 » 03 Dec 2009, 18:17

Am votat pt. petrecerea revelionului acasa cu familia si am scris motivele pt. care am ratat petrecerea la munte.
gabita_1971

Mesaj necititde Bianca » 03 Dec 2009, 23:14

Cred ca cel mai frumos mod de a trece in noul an este sa fii alaturi de cei dragi....nu conteaza unde te afli atata timp cat esti in compania oamenilor importanti.

Iti dorim petrecere de neuitat si Sarbatori Fericite!
Bianca
Moderator

Mesaj necititde gabita_1971 » 22 Dec 2009, 23:16

Iti multumesc mult, Bianca pt. urari. Este adevarat ca impreuna cu cei dragi va fi o noapte de vis. Eu iti urez atat tie cat si colegilor tai ca dorinta pe care o sa v-o puneti in gand la cumpana dintre ani, sa vi se-mplinesca.Imi pare rau ca n-am mai reusit sa intru pe site, dar te rog, crede-ma ca am avut mult de alergat.
"Craciun Fericit!"
"La Multi Ani!"
gabita_1971

Mesaj necititde Bianca » 13 Ian 2010, 23:41

La Multi Ani!!!

sper ca ai avut petrecerea mult visata..si mai ales ca ai facut si poze :p

Te asteptam printre noi sa ne povestim cum a fost a la cumpana dintre ani si ce isi propune fiecare pentru noul an. Aici ne innoim cu tot felul de oferte...si speram sa va dam gata pe toti!!! Si sa stii ca n-am uitat de vizita, poate in 2010 vei calca pragul agentiei, ca suntem vecini doar ;)

Cu drag,
:bz
Bianca
Moderator

Mesaj necititde bebelusha18 » 15 Ian 2010, 15:11

eu una am stat acasa cu iubitul...ne-am relaxat pentru noul an...si in plus iubitul a fost de garda si pe 30 si pe 2 si nu am reusit sa mergem nicaieri
bebelusha18

Mesaj necititde RobertCodescu » 15 Ian 2010, 23:23

EXACT aşa a fost acasă cu familia şi prietenii chiar dacă se spune că-i mai bine în deplasare eu sunt un "familist" din privinţa asta sărbătorile se fac cu familia şi călătoriile de capul tău B-)
RobertCodescu

Înapoi la Revelion